Już w przyszły miesiącu, w dniach 24-25 stycznia 2019 roku w G2A Arena odbędzie się III edycja Targów Wschodnich. Idea targów nawiązuje do organizowanych w latach  1921–1939 wystaw polskiego i zagranicznego przemysłu.

Targi Wschodnie to najważniejsze wydarzenie, które towarzyszy XII Forum Europa-Ukraina. Firmy biorące udział w Targach reprezentować będą takie branże jak:  informatyka i nowe technologie, finanse, ubezpieczenia, budownictwo, motoryzacja i lotnictwo, FMCG, HR, a także turystyka i sport.

Ubiegłoroczne Targi zgromadziły 92 wystawców z Polski i ze świata.  Udział w nich wzięli przedstawiciele między innymi  z Polski, Ukrainy, Rumunii, Mołdawii i Włoch.  Zgromadzone firmy reprezentowały ponad 20 sektorów gospodarki. Podczas Targów swoje stoiska  miały również polskie i ukraińskie regiony oraz instytucje. Dzięki temu każdy z uczestników mógł zapoznać się z ich ofertą czy nawiązać interesującą współpracę.

 

III Targi Wschodnie w Rzeszowie

III Targi Wschodnie będą doskonałą okazją do przedstawienia swoich flagowych usług  i produktów regionalnych. Z roku na rok wystawców jest coraz więcej – dzięki temu każdy z nich otrzymuje jedyną w swoim rodzaju szansę na bezpośrednią prezentację swoich usług czy produktów.

Warto podkreślić, że III Targi Wschodnie będą miały charakter otwarty, a wstęp do części wystawienniczej będzie bezpłatny! Dzięki temu na teren targów będzie mogła wejść każdy zainteresowany. Tradycyjnie wydarzenie będzie odbędzie się G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie – Jasionce.

Organizatorem Forum Europa – Ukraina jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, a współorganizatorem – Województwo Podkarpackie.

Już teraz zapraszamy do rejestracji dostępnej na stronie Forum Ekonomicznego!