Przedstawicielstwo PUIG w Rzeszowie

Polsko Ukraińska Izba Gospodarcza (PUIG) jest jedną z najstarszych bilateralnych izb w Polsce. Jej zadaniem jest reprezentowanie ukraińskich przedsiębiorców i inwestorów w Polsce oraz polskich na Ukrainie.  Współpracuje z polskimi, ukraińskimi i międzynarodowymi organizacjami biznesowymi oraz kulturalnymi. Niezwykle cenny jest wkład izby w kształtowanie pozytywnego wizerunku Ukrainy w Polsce i Polski na Ukrainie.

Polsko Ukraińska Izba Gospodarcza działa od 1992 roku. Posiada kilkanaście przedstawicielstw w Polsce i na Ukrainie. Jednym z nich, od marca 2017 roku, jest nasza Fundacja Polskie Centrum Prawa IUSTUS z siedzibą w Rzeszowie. Nasze doświadczenie i wiedza, w połączeniu z profesjonalnym podejściem do partnerów biznesowych, pozwala nam realizować wizję sprawnej i efektywnej współpracy gospodarczej między Polską i Ukrainą.

Realizujemy działania mające na celu wzmocnienie współpracy gospodarczej oraz podejmujemy inicjatywy na rzecz rozwoju obszarów gospodarczych. Realizujemy projekty, których celem jest wsparcie w nawiązywaniu współpracy handlowej między przedsiębiorstwami polskimi i ukraińskimi, oraz wsparcie w zapewnieniu bezpieczeństwa inwestycji w Polsce. Przyczyniamy się tym samym do wzrostu wymiany handlowej z Ukrainą oraz zwiększenia inwestycji kapitału ukraińskiego lokowanego w Polsce.

Dlaczego te działania są tak ważne? Ponieważ, dzięki współpracy gospodarczej oraz wzajemnej wymianie doświadczeń, przyczyniamy się do rozwoju naszych regionów i zacieśniamy więzi partnerskie. Promujemy przekazywanie dobrych praktyk biznesowych oraz poszanowanie partnera w biznesie.

Oferując kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorcy z Ukrainy w Polsce, możemy zaoszczędzić jego czas, a co za tym idzie pieniądze, reprezentując jego interesy na terenie naszego kraju.

Dzięki współpracy z naszymi Partnerami biznesowymi z Grupy OCG oferujemy najwyższą jakość usług, dzięki którym możemy wspomagać przedsiębiorców z Ukrainy kompleksowo w zakresie pełnej obsługi prawnej oraz obsługi kadrowo-płacowej pracodawcy i pracowników, a także przeprowadzać złożone procesy rekrutacji.

logo PUIG

Dane kontaktowe przedstawicielstwa

Fundacja IUSTUS
ul. Trembeckiego 11a
35-234 Rzeszów
rzeszow@pol-ukr.com

Zapisz

Certyfikat Przedstawicielstwa PUIG w Rzeszowie dla IUSTUS
Mariusz Tywoniuk, Dyrektor Przedstawicielstwa PUIG w Rzeszowie

Mariusz Tywoniuk

Dyrektor Przedstawicielstwa PUIG w Rzeszowie

Napisz do nas!

8 + 5 =

Jak do nas trafić?