Promowanie własnej firmy to nie lada wyzwanie oraz odpowiedzialność. Wielu przedsiębiorców zastanawia się jakie działania podjąć w tym kierunku, aby były skuteczne oraz przyniosły zysk firmie. Jednym z bardzo dobrych sposobów na promocję własnej działalności jest udział w targach branżowych.

Targi – dlaczego warto wziąć w nich udział?

Targi to wydarzenia, które przeznaczone są dla osób pragnących promować własną firmę, pozyskać nowe kontakty biznesowe oraz zainteresować potencjalnych klientów swoją ofertą. Podczas targów, w jednym miejscu, znajduje się wiele firm z branży, co pozwala na poznanie konkurencji, porównanie ofert i usług, a także nawiązanie współpracy. Targi to bardzo skuteczny sposób promocji dla każdej firmy oraz okazja do  pozyskania nowych klientów. Bez względu na to czy Twoja firma dopiero wchodzi na rynek czy też jest już znaną marką, udział w targach jest konieczny dla każdego kto chce wypromować swoją działalność czy nowy produkt. Dla mniej znanych firm udział w targach jest doskonałą okazją do zaprezentowania swoich usług czy produktów, a w przypadku znanych firm jest to dowód na to, że firma cały czas trzyma rękę na pulsie, rozwija się i dba o własny wizerunek.

III Targi Wschodnie w Rzeszowie

Już 24-25 stycznia 2019 roku w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce odbędzie się III edycja Targów Wschodnich. To największe wydarzenie towarzyszące XII Forum Europa-Ukraina. Firmy, które wezmą udział w Targach będą reprezentować takie branże jak: informatyka i nowe technologie, finanse, ubezpieczenia, budownictwo, motoryzacja i lotnictwo, FMCG, HR, a także turystyka i sport. III Targi Wschodnie będą doskonałą okazją do przedstawienia i promocji swoich flagowych produktów regionalnych. Co roku zarówno wystawców, jak i odwiedzających jest coraz więcej – dzięki temu każdy ma szanse dotrzeć ze swoją ofertą do dużego grona odbiorców. Każde targi wystawiennicze są również bardzo dobrą do obserwowania konkurencji oraz poznania opinii naszych Klientów. Poprzednia, II edycja Targów Wschodnich zgromadziła  92 wystawców z Polski i ze świata.  Udział w nich wzięli przedstawiciele z Polski, Ukrainy, Rumunii, Mołdawii i Włoch.  Zgromadzone firmy reprezentowały ponad 20 sektorów gospodarki. Już teraz zapraszamy do rejestracji na to wyjątkowe wydarzenie jakim są III Targi Wschodnie. Możliwość rejestracji dostępna jest na stronie Forum Ekonomicznego. Targi – dlaczego warto wziąć w nich udział