Wielkimi krokami zbliżają się III Targi Wschodnie – to największe wydarzenie, jakie towarzyszy XII Forum Europa-Ukraina. Kolejna edycja Targów Wschodnich odbędzie się w dniach 24-25 stycznia 2019 roku, w G2A Arena Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Województwa Podkarpackiego  w Jasionce.

Targi będą nie tylko możliwością przedstawienia flagowych produktów i regionalnych atrakcji, ale także niepowtarzalną okazją do wymiany doświadczeń. III Targi Wschodnie będą miały charakter otwarty, a wstęp do części wystawienniczej dla odwiedzających gości będzie bezpłatny. Firmy, które wezmą udział w Targach będą reprezentować takie branże jak: informatyka i nowe technologie, finanse, ubezpieczenia, budownictwo, motoryzacja i lotnictwo, FMCG, HR, a także turystyka i sport.

Podczas targów odbędzie się także Konkurs na Najładniejsze Stoisko III Targów Wschodnich. Nagrodą główną będzie możliwość organizacji stoiska promocyjnego podczas XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy.

 

 

Rejestracja - III Targi Wschodnie

 Już teraz zapraszamy do rejestracji na to wyjątkowe wydarzenie jakim są III Targi Wschodnie. Możliwość rejestracji dostępna jest na stronie Forum Ekonomicznego.