Europejskie Forum Rolnicze

Co to jest? Europejskie Forum Rolnicze to nowa, rozszerzona formuła międzynarodowej konferencji rolniczej w Jasionce k. Rzeszowa, organizowanej od 2011 roku przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. Obecnie to dwa dni dyskusji i spotkań z udziałem przedstawicieli polskiej oraz międzynarodowej polityki. Forum o wyśmienita okazja do poznania najnowszych technologii, rozwiązań i narzędzi dedykowanych produkcji rolnej.
Pierwsza edycja tego Forum, zgromadziła już blisko 2000 uczestników – rolników, doradców rolnych, producentów, przetwórców, członków branżowych związków rolniczych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji naukowych i branżowych zarówno z Polski jak i całej Europy.

Start: 1-2 Marca 2019 r.

W trakcie dwudniowych obrad, debat i spotkań z udziałem przedstawicieli polskiej oraz europejskiej polityki poruszane są najbardziej aktualne zagadnienia dot. perspektyw rolnictwa w Unii Europejskiej. Konferencji towarzyszą prezentacje nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa oraz panele tematyczne z udziałem ekspertów, naukowców, producentów oraz dostawców najnowszych technologii w sektorze rolniczym.

Europejskie Forum Rolnicze organizowane jest przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej we współpracy z Agro Promotion.

Prelegentów

Dni

Firm i instytucji

Uczestników

Miejsce: G2A Arena / Jasionka k. Rzeszowa

Podczas Europejskiego Forum Rolniczego odbędą się debaty, które są doskonałą okazją do dyskusji o bieżących wydarzeniach w europejskim rolnictwie oraz cennym źródłem inspiracji dla uczestników wydarzenia.

Wezmą w nich m. in. :

Pełna lista Prelegentów Forum dostępna -> tutaj

Pełne informacje dostępne na stronie www.forum-jasionka.pl