KIJÓW 2018

1st Summer Business Meeting

Polsko-ukraiński rejs po Dnieprze

W najbliższym czasie w Kijowie odbędzie się wyjątkowe spotkanie przedstawicieli biznesu z Polski oraz Ukrainy. Organizatorami są Polish Business Center oraz Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie (ZBH) Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu pod patronatem Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej (PUIG).

1st Summer Business Meeting to możliwość wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu.

W niecodziennych okolicznościach nawiązujących do klasyki polskiego filmu, zorganizowane zostało wydarzenie sieciujące biznes. W trakcie rejsu po Dnieprze przedsiębiorcy z Polski i Ukrainy będą mogli zaprezentować swoje firmy, uzyskać aktualne informacje o możliwościach wzajemnej współpracy oraz tendencjach i zmianach środowiska rynkowego. Organizatorzy w trakcie rejsu zapewniają również doradztwo biznesowe, konsultacje prawne i podatkowe, indywidualne spotkania ze specjalnymi gośćmi i przedstawicielami czołowych polskich i ukraińskich spółek, a także miejsce na indywidualne spotkania, jeżeli którykolwiek z uczestników złoży taki akces w trakcie rejsu.

Wypływamy z portu rzecznego w Kijowie ok. godz. 10.00 i płyniemy podziwiając piękne widoki, które tworzą liczne dnieprowskie wyspy, urbanistyczne widoki i słynne świątynie, by udać się do Meżyhirji, gdzie w posiadłości byłego prezydenta Ukrainy stworzono Muzeum Korupcji.

Tam nasz przewodnik opowie o najciekawszych faktach związanych z historią północnej części Kijowa, pokaże najpiękniejsze miejsca rezydencji w tym słynną Chonkę Janukowicza – najbogatszy budynek-klub do którego nie można wejść codziennie. W rezydencji przewidziano obiad, a w drodze powrotnej będziemy kontynuować nasze spotkanie, by wrócić do Kijowa ok. godz. 18.30.

Niepowtarzalna atmosfera będzie sprzyjać zarówno prowadzeniu dyskusji biznesowych, jak i chwili odpoczynku od zgiełku miasta. Na rejs zostali zaproszeni: 
Ambasador RP w Ukrainie, przedstawiciele ministerstw i wiodących instytucji, przedstawiciele klubów biznesowych z Krakowa, Lublina, Łodzi, Warszawy, Katowic, Wrocławia, Gdańska, Szczecina i głównych asocjacji biznesowych na Ukrainie.

Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to 230 EUR (cena nie obejmuje przejazdu do Kijowa i ewentualnego zakwaterowania).

Ilość miejsc na statku jest ograniczona. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

 

Agenda Wydarzenia

9:30
Przybycie i rejestracja uczestników – rzeczny port Kijowa.
10:00
Start wycieczki.
10:30
Śniadanie na statku.
11:00
Powitanie na prezentacji przez organizatorów ZBH, PBC oraz PUIG.
11:40
Prezentacja uczestników.
12:00
Spotkania B2B
14:00
Wycieczka do Meżigorje:

14:00 – przybycie do Mieżygirje – transfer ze statku;

14:30 – zwiedzanie muzeum, zapoznanie się z ciekawostkami;

16:30 – obiad w rezydencji;

17:00 – transfer na statek.

17:00
Kontynuacja spotkań w czasie rejsu powrotnego.
18:30
Powrót do Kijowa

1st Summer Business Meeting

Partnerzy Wydarzenia

Patronat Medialny